| anonim_4396 a întrebat:

Doctorii tratează dar Dumnezeu este Cel care vindecă.
Cum vi se pare afirmația asta?
Mi se pare un adevăr profund.
Chiar parcă prof.dr. Vlad Ciurea o spusese într-o emisiune.
Voi credeți că e adevărat? Doctorii sunt doar niste intermediari, ei tratează, prescriu medicamente dar Dumnezeu este Vindecătorul?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA! este adevarat! Fara Dumnezeu nimic nu este cu putința!

| SilentRain a răspuns:

Comic,din moment ce nu exista um Dumezeu videcator

| UnDiavol a răspuns:

El exista in tot deauna și exista

Eu de multe ori negam existența lui recusnoc am negat de multe ori dar mi-am data seamă ca exista cu Adevărată el chiar exista

Nu am am fost Niciodată ateu nici nu am treba cu ei este viața lor dacă nu văd Adevărul nu-i judec viața lor Alegerile lor

Eu ma îndoiam de existența lui din cauza la anumite problem din viața mea dar el nu era de vina și eu el nu-mi cauza problemele și eu le cauzam singur apoi începeam sal judeca de ce eu de ce tocmai mie dar eu eram de vina nu și el el mereu era in spatele meu in tot deauna era și este in continuare el exista Mereu a existat

| lickypuss a răspuns:

Interesant, poate putem si fara doctori ia hai sa vedem cum e!