| Ingerfararipi333 a întrebat:

Duminica merg la Manastire cu familia mea, cum trebuie sa ma imbrac acolo? Pot sa mi iau o fusta pana la genunchi care vine putin pe corp? Alta nu am sad

Răspuns Câştigător
| AwGenetix a răspuns:

Cred ca mai bine iti iei pantaloni si la intrare in manastire ceri o fusta de la doamnele de acolo. au pregatite pentru cazuri de genul. oricum ar fi, in pantaloni nu vei starnii mai multe reactii decat intr-o fusta stramta.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xerxes1 a răspuns:

Du-te linistita imbracata cu ce ai, si nu te lua dupa toate babele.
Este vorba doar despre invidie si prostie.