| IMINENT a întrebat:

E adevarat ca bisexualitatea e una dintre conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca cineva pentru a deveni preot?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De unde ati tras aceasta concluzie?!

| milan9 a răspuns:

Nu! Dar este adevărat că te-ai întâlnit ieri cu zâna măseluță?
...Și seria întrebărilor stupide poate continua...

| Narfundo a răspuns:

Mai de graba homosexualitatea.Succes,Pa-pa.

| Machenzo a răspuns (pentru Narfundo):

Esti prost facut gramada...du-te-n rasa matii de ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ezact cum gandeam.doar scrii porcarii.nu poti vorbi cu gura plina.scarbosule.

| vitbsk a răspuns:

Deloc, teologii, trebuie să aleagă fie soţie şi preot de mir, fie abstinenţă şi monahism.
Majoritatea se căsătoresc.
Pentru cazurile extreme există pravile şi regulamente de ordine.

Răspuns utilizator avertizat
| IMINENT explică:

Intrebare pentru tine:
Cum se numeste femeia care practica cea mai veche meserie din lume?
Raspunsul tau: prostituata.
E bun si asta, dar eu speram ca vei fi mai exact, spunand ca mama ta, sora ta, fiica ta.