| HermioneLove a întrebat:

E adevarat ca Lady Gaga e satanista? :o

Răspuns Câştigător
| badboy18 a răspuns:

Din ce se vede este insa nu putem sti ce e in sufletul unui om thinking

| HermioneLove explică (pentru badboy18):

Adevarat! happy

| badboy18 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ma bucur ca esti d acord cu mine

21 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Da,chair eu am văzut-o omorând pisici negre şi făcând ritualuri cu sângele lor încă cald ce li se scurgea din gâtul taiat.

| HermioneLove explică (pentru Woodenpints91):

Unde ai vazut-o tu ma? rolling on the floor Abia pe 16 mai vine in Bucuresti! laughing

| HermioneLove explică (pentru HermioneLove):

16 august scuze!

| MrsEinstein a răspuns:

Ascultă de la Lady Gaga-Born this way cu versuri.
Nu, nu e.
Crede în Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat
| HermioneLove explică:

Stiu,dar am intrebat doar din curiozitate...big grin

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Este doar ceva de "scena". Nu mai stiu cum sa castige fani si lume, si vor sa faca ceva "mai diferit".

| AntoniaOrman a răspuns:

O confunzi cu Marilyn Manson. laughing

| AntoniaOrman a răspuns:

Nu! Uite niste citate din melodiile ei:
"It doesn't matter if you love Him, or capital H-I-M"
Born this way
"Cause God makes no mistakes"
Tot din Born this way
"Jesus is my virtue"
Judas
happy Eu personal nu o consider satanista, ci disperata de atentie. happy

| MeridaOcean a răspuns:

Chiar daca ar fi, pe mine nu ma intereseaza.fiecare are credinta lui.mie imi place de ea si o admir pentru tot ce face :X

| AceOfSpades a răspuns:

Eu am auzit că ar fi satanistă şi că ar fi stat cu Marylin Manson, până la urmă ar putea fi doar zvonuri de pe net, dar nu sunt sigură

| AceOfSpades a răspuns:

Marilyn* =.=