| RAY a răspuns:

Iahve nu isi protejeaza slujitori de demonii?

| unprietenaproape explică (pentru RAY):

Si ei sunt oameni, sunt slabi ca noi

| RAY a răspuns (pentru unprietenaproape):

Pai cum un zeu nu are grija de slujitori lui? moise a despartit marea rosie ce naiba

| milan9 a răspuns:

Acela nu este un calugar. Constantin Nadejde il cheama, si... nu este decat un impostor stabilit prin State, prin Arizona. Cazul e vechi de mai bine de 10 ani...

| xerxes1 a răspuns:

Este doar unul care crede in rahaturi religioase.

| unprietenaproape explică:

Nu pentru ca sunteti deja ai lor adica mergeti la ei Doamne fereste sa nu se intample asta
oho cat si ar dori ei sa ne vorbeasca dar nu le permite dumnezeu pentru ca ne iubeste dar daca unii tot incearca dumnezeu nu se poate opune e vorba de vointa libera