| snAke3 a întrebat:

E pacat daca lucrez muschii saptamana asta?

Răspuns Câştigător
| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

In aceasta saptamana este cat mai bine sa ne axam pe postire si rugaciune, si sa incercam sa lasam mai departe pacatele ce ne pot inconjura.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se stipulează niciunde că este păcat să faci exerciții fizice (fie ea și sală).
Pa, pa.

| danay72 a răspuns:

E gresit daca nu-ti faci timp pentru lucrurile spirituale si nu acorzi intaietate acestora. Exercitile fizice sunt utile.Matei6:33

| Cosmin86 a răspuns:

Te-ai lovit la cap? ai baut gaz?

cum poti pune o intrebare atat de RETARDATA?

| Mădă0611 a răspuns:

Aha, e pacat si in rest. Faci muschi pentru a ispiti femeile. App, daca esti prea frumos, sa nu mergi in Arabia Saudita http://www.exclusivnews.ro/......rumos.html
Poate vrei sa bati pe cineva, si cat timp nu e porunca de la dumnezeu, e pacat.

| Lizzu a răspuns (pentru Mădă0611):

Il stiu. Am vazut ca a fost discriminat ca e prea frumooos...hee hee happy si frumusetea asta. uite ca tot nu e buna.

Cum o dai nu e bine.

| Dismally a răspuns:

Da si probabil ca nici proteinele nu sunt "de post" laughing

| M25M a răspuns:

NU.

| Lizzu a răspuns:

Vaai... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu i-am lucrat.pe unii i-am facut carnati.pe unii i-am tocat, unii sant pentru friptura, si oasele, care pentru rasol care pentru bors, supe ori ciorbe.

| BlackSulphur a răspuns:

Este mare pacat, mai bine ii tai!

| Mikhtarian a răspuns:

Nu,duminica poti face o pauza, caci este zi libera.

| AwaZoh98 a răspuns:

Asa imagine de profil, asa intrebare.laughing

| MotanuJmekerit a răspuns:

E pacat ma..iti pica muschi ai de grija... | Nu e pacatwinking poti sa continui tongue