| IoanieCriminalul a întrebat:

E pacat sa fac culturism?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca ridici greutati in forma de cruce nu-i pacat daca nu vei arde in iad pacatosule o venicie in timp ce noi vom manca popocorn si vom rade de tine

29 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pacat de timpul pierdut. Si de sanatatea ta, pe care in loc sa o ocrotesti o pui la risc. Sunt alte sporturi recomandabile pentru sanatate (volei, baschet...).

| EmaS a răspuns:

De ce sa fie pacat?

| Thunderstruck a răspuns (pentru EmaS):

Uite a explicat sabi89...chiar e amuzant ce-a zislaughing.

| 50bani a răspuns:

Orice sport in afara de cele gen K1(lupte) este folositor pentru organism. dar ce-i prea mult strica.copul are nevoie de putin din fiecare(sport, educatie, timp liber, odihna). in limite normale nu e pacat. daca dezvolti o obsesie si iti pui in pericol viata numai pentru stimma ta de sine si de a demonstra ceva celorlalti e pacat.

Răspuns utilizator avertizat
| MursoiMadalin a răspuns (pentru sabin89):

"Pacat de timpul pierdut. Si de sanatatea ta, pe care in loc sa o ocrotesti o pui la risc."

Tu te auzi ce vorbesti?
Adica lasa ca e mai bine sa stai in fata unui pc sa bei colawinking
Inainte sa fac sala eram un anemic, ma imbolnaveam din orice si de cand fac sala de 2 ani n-am mai avut absolut nimic deoarece ca sa faci sala trebuie sa mananci doar sanatos si sa te odihnesti foarte mult(tragerea de fiare conteaza doar 20%, restul de 80% alimentatia si odihna)

| loIosaurus a răspuns (pentru the2k):

Nu este pacat.
Dar este o intrebare de ca cat.

| loIosaurus a răspuns (pentru the2k):

Raspunzi si tu la intrebare sau doar comentezi ca proasta?

| Inferno a răspuns:

Pentru unii e pacat.

Răspuns utilizator avertizat
| RaduMD a răspuns:

Deloc. Dimpotrivă, Sfântul Apostol Pavel, în prima epistolă către corinteni, spune că excelenţa spirituală şi excelenţa atletică sunt corelate, îndemnând totodată pe credincioşi să se antreneze în viaţa spirituală.

Răspuns utilizator avertizat
| TrentonChase a răspuns (pentru sabin89):

Spune-mi un singur sport in care nimeni nu s-a accidentat niciodata, daca esti paralel cu culturismul mai bine recunoaste decat sa te faci de ras pe aici...

| TrentonChase a răspuns:

Nu e pacat, tu nu ai vazut ce abdomen si pectorali avea Iisus? http://lh3.ggpht.com/......f_1_HR.jpg

Frate eu imi pun o poza cu El pe perete sa ma abitioneze sa merg la sala :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pacat de cucul tau.

| TrentonChase a răspuns (pentru anonim_4396):

E pacat de cucu' aluia care intra-n puta ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TrentonChase):

laughing)
Vezi ca te prind!

| TrentonChase a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca ma las prins ce-mi faci big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TrentonChase):

Te-ntorc pe toate partile laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

E pacat sa stai ca o leguma...

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TrentonChase):

Raspunsul zilei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca, faci din asta un idol.adica sa-ti slujesti propriul trup, nu ca pe un templu al duhului sfant ci ca pe un obiect fara suflet pe care il faci frumos si-l pregatesti sa devina doar un hoit.nicidecum o haina a neputrezirii.

| sabin89 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Cred ca te-ai pripit putin cu remarca pe care ai facut-o. De Trenton nu discut; nu ma pun la mintea lui.

Răspuns utilizator avertizat
| sabin89 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Daca nu te referi la aia care se umfla cu pompa, e ok. Dar stii tu cam care e trendul.

Răspuns utilizator avertizat
| TrentonChase a răspuns (pentru sabin89):

Daca ai fi stiut ce inseamna pacat, nu ai fi facut o asemenea interpretare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Daca ridici greutati in forma de cruce" tare asta laughing
Si pietrele funerare sunt bune.