| Vlach a întrebat:

E pacat sa te pensezi? nu vreau sa primesc raspunsuri de la atei.

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu este pacat, de fapt, Biblia vorbeste persoane loiale care se infrumusetau.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu e.De ce crezi ca ar fi? Sunt alte lucruri mai rele pe care trebuie sa le eviti decat un simplu pensat.

| raMLesS a răspuns:

Nu e păcat frate, eu mă pensez şi oricum dacă ar fi păcat să ne pensăm, crezi că n-ar fi păcat să ne tundem? Pensează-te.

| Mayar a răspuns:

Nu trebuie sa iei totul ad literam, ca esti om, nu amila, ai creier si il poti folosi, nu esti batut in cap. Normal ca te poti pensa!

| Croampa a răspuns:

Esti baiat, pensatul nu e chiar necesar la baieti, dar daca vrei s-o faci sa stii ca nu, nu e nici un pacat in a te pensa.

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu. E necesar.

Răspuns utilizator avertizat
| RaisaPretty a răspuns:

De ce sa fie pacat?

| flavius1994 a răspuns:

Nu e nevoie sa te pensezi