| sir sanjei a întrebat:

Episcopul Slatinei, acuzat că a întreținut relații sexuale cu Arhiepiscopul Buzăului și Vrancei

Sursa: b1.ro

Oare mai sunt multi?

13 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Stii ce zic eu mereu?
''Dupa usile inchise si draperiile trase, crestinii sunt cei mai mari perversi dintre noi toti''
Da, sunt multi, foarte multi...

| xerxes1 a răspuns:

Asa se inmultesc astia.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Tu nu ai nimic mai bun de facut decat sa cauti la faradelegi straine? Cine stie cine a inventat prostiile astea si le-a postat pe net!

| sir sanjei explică (pentru CinevaAnonimă):

Chiar nu am nimic mai bun de facut.
Daca te-ai informa putin ai vedea ca nu sunt inventiile nimanui!

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru sir sanjei):

Nu ma intereseaza astfel de lucruri, ca sa ma informez.

| sir sanjei explică (pentru CinevaAnonimă):

Atunci nu te mai baga in seama!

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru sir sanjei):

Nu fac asta! Doar voiam sa iti spun ca ceea ce faci este fara rost.

| sir sanjei explică (pentru CinevaAnonimă):

Fara rost? Ipocrizia popilor este fara rost? Homosexualitatea blamata de biserica este fara rost?
Adica trebuie sa inchidem ochii cand vedem ca si-o dau in cu.r sau cum?

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru sir sanjei):

Ok, ai cautat despre pacatele episcopilor... Acum e timpul sa cauti si fapte bune facute de episcopi? Eu pur si simplu nu cred in stirile de pe net.

| sir sanjei explică (pentru CinevaAnonimă):

Pai daca nu crezi in stirile de pe net inseamna ca nu crezi nici in "faptele bune facute de episcopi" publicate in mediul online!

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru sir sanjei):

Depinde... Unele fapte le cunosc personal si stiu ca-s adevarate.

| Frumosul345 a răspuns:

Nu cred asa ceva Dumnezeu nu putea sa lase asa ceva pe pamant