| Inferno a întrebat:

Este adevarat ca satanismul a fost inventat de un betivan, vai de mama lui, care a dat din intamplare peste o carte (Biblia).
A citit-o si dupa asta s-a gandit:
- Hmm. Ce ar fi daca satan ar fi personajul pozitiv si Dumnezeu negativ.
A inceput sa fabuleze cum ca satan a creat universul si Dumnezeu la pacalit. El crezand ca universul este o prajitura sau ceva de genu.
Apoi toti fraierii au auzit de asta si au devenit satanisti.
Spre deosebire de satanism crestinismul e cel putin mai original.
Cand spune cineva ceva toti imbecilii, ratati, fraieri, mai exact toti satanisti sar sa il copieze.
Fiti fratilor originali. Sau a fi satanist e antonim cu a fi original.
Mai am o intrebare:
Daca spui satanist prost este pleonasm?

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Da, este pleonasm.

| Ankhulnb a răspuns (pentru DrunkenRat):

Află ce fac SATANIȘTII! N-o să îți vină să crezi!

http://www.seruah.com/ce-cred-altii-ca-facem-vs-ce-facem-noi.html

Creștinismul,evreii și o contradicție biblică ipocrită:

http://www.seruah.com/......blica.html

Află de ce suprimă și denigrează creștinismul sexualitatea și femeile:

http://www.seruah.com/......meile.html

29 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Esti in alianta cu raymusic?
Si el are o problema cu satanistii.

| PreaSfintitu a răspuns:

Fa o alianta cu raymusic si lupta contra satanistilor ca si el are ceva cu satanistii

| Inferno explică (pentru PreaSfintitu):

As vrea, da mi-a dat ignor laughing

| VladimirPutin a răspuns:

Creștinismul nu e original e copiat din alte culte de prin asia mică și nu e pleonasm

| Inferno explică (pentru VladimirPutin):

Stiu ca nu e origina si ca s-a mai inspirat si din alta parte, dar cel putin au schimbat numele personajelor spre deosebire de satanisti care au copiat exact crestinismul.

| Inferno explică (pentru VladimirPutin):

Ar mai fi existat satanisti daca nu exista crestinismul?

| VladimirPutin a răspuns (pentru Inferno):

E puțin probabil că doar de acolo vine Satan

| Vladuthz a răspuns (pentru Inferno):

Cati ani ai? Observ ca te contrazici singur. Tu ai zis,, Spre deosebire de satanism crestinismul e cel putin original.", iar lui L0ndon i-ai spuns,, Stiu ca nu e origina". Mai documenteaza-te putin happy

| Inferno explică (pentru Vladuthz):

M-am exprimat eu gresit. Am vrut sa spun ca spre deosebire de satanism crestinismul e MAI origina.
S-a mai inspirat din alte parti dar are si idei originale. Satanismul a copiat crestinismul si doar a inversat rolurile.
Si cum adica sa ma mai documentez? Sa ma documentez cu privinta la ce? Am scris ceva gresit, legat de satanism, in afara te faptul ca m-am contrazis (din greseala) singur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.ma uit la avatarul tau si ma intreb? ce o fi? ce reprezinta? o fi un gargui? sau un gurgui? ca eu vazui deamndoua, da tot nu-s limorit.

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Nu nu e un gargui(burlan).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heiii erai pe felie? atunci e un gurgui.frumos gurgui.da sa-l pupe cui ii place.eu limapsesc.

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Nu.E un breloc de masina. Te sperie si vrei sa il schimb?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Inferno):

Nu stiu ce au astia cu avatarul tau, dar mie mi-ar place sa am asa usa la casa.

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Mai intai trebuie sa ai una. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia te uita.si eu credeam ca e fata ta cand te scoli dimineata.nu ma sperie si nu-l schimba.da.e brelocul de la cheile masinii? sau e chiar brelocul masinii?

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Decat sa imi pun un pom ca avatar...

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ca nu e masina mea.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are ma copacul meu? face fructe? faaace. face umbra? ohooo faaace. daca-l tai faci focul cu el? faaaaci.da un gratar cu lemne de copac faci? daaa.si atunci?

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

E pom fructifer? A facut fructe de cand il ai tu ca avatar? Pai atunci?
Ai uitat sa pui si o sursa de lumina, in poza, ca sa poata face umbra.:))
Pai ce mai astepti? Taiel. Afara e iarna, e friga. Te mai incalzesti si tu la foc. Iti dau eu cu ce sa -l tai :http://www.google.ro/......tp?/imgres

| EvangelineDS a răspuns (pentru Inferno):

Hai ca nu am chef sa-mi pun mintea cu prostii...happy

| Inferno explică (pentru EvangelineDS):

Cine te grezi domnisoara sa il faci pe taicatu prost? Mata DA e PROASTA. Hă hă si inca cat de proasta e.
Sti cum se zice proasta mama proasta fica.

| EvangelineDS a răspuns (pentru Inferno):

Si daca ti-as spune ca n-am mama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatarul si numele tau ma induc in eroarerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ARTY? mi-ai taiat fratiorii sa -i aduci in casa ta si alor tai.sa-i impodobiti chipurile.si dupa o saptamana sa-i aruncati.asa te-as impodobi si eu pe tine cu frunzele mele.te-as acoperi si tu te ai odihni vesnic sub flori si frunze, iar eu cu vantul as doini sau as jeli asa cum ti-ar placea.si cand m-ar taia lemnarul poate ajung fluieras sa te doinesc si sa te jelesc ca pe un om care ai trait si care prin glasul meu ai trai vesnic.si te-as troieni cu frunze in fiecare toamna asa cum face teiul marelui poet, si vara asculta-vei cantarile din coroana mea cea umbroasa.vezi cat de mult iubesc copacii pre oameni? nerecunoscatorule.crezi ca degeaba se spune ca copacu-i frate cu rumanul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infernuleee? si tu ai vrea sa fii taiat de asemenea topor.bime ca ar sari o aschie din tine in ea.e altceva.dar de ce sta cu destul in sus? e un salut sau ce?