| Defreyor20 a întrebat:

Este cineva care de la crestinism s-a convertit la islam, de la islam la crestinism, de la crestinism la satanism, de la satanism la crestinism, de la crestinism la budism, de la crestinism la ateism, de la ateism la crestinism? Rog seriozitate!

10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Eu am fost ateu si m-am convertit la crestinism, pe urma m-am convertit la pandeism.

| Thunderstruck a răspuns:

Eu. Crestinism -> ateism.

| Dorugar a răspuns:

Eu cred ca numai Dumnezeu a facut-o pentru ca desi este Unul singur are atatea religii!
Dar nu cred ca un om poate fi atat de scrantit la bibilica ca sa se ocupe cu asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaa? ce crezi ca in religie, se face traseism, ca in politica? ce-ti veni? chiar crezi ca e atat de simplu? e vorba de viata si sufletul unui om.e vorba de vesnicie.

| Defreyor20 explică (pentru anonim_4396):

Poti raspunde normal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot, raspunde normal.sant rare cazurile si multe implica doar interese, foarte putine sant din convingere. iportant ce predica fiecare, si daca justifica ceia ce predica, prin fapte.si asta daca nu incalca niste banale principii de toleranta si convietuire pasnica intre blegii pamantului.ca intalepciunea a disparut de muuult.inaintea rusiniisi bunului simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am m-am convertit de la crestinism la satanism. Si acum sunt satanist spiritual.

| Defreyor20 explică (pentru anonim_4396):

O persoana care a raspuns destul de normal.

Răspuns utilizator avertizat
| AnonymousV a răspuns:

Defreyor, este un om care s-a convertit la islam (de la crestinism) apoi la crestinism, apoi la satanism, apoi la crestinism, apoi la budism, apoi la ateism, apoi la islam, dar nu la crestinism...

xD