| AvalohAlyn a întrebat:

Este cineva care se uita la postul tv Trinitas? Ce emisiuni va plac? Ce emisiuni de la alte posturi dar cu tema religioasa, duhovniceasca mai sunt si la ce ore? Ce urmariti?

8 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Cred ca am urmarit de vreo doua ori o emisiune. Nu mai stiu cum se numeste dar era mai pe seara si avea un caracter ceva mai academic: se vorbea despre metafizica si stiinta.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Decat sa ma uit la Trinitas, mai bine suport o ora de MyneleTv!

| AvalohAlyn explică (pentru мιнαɛℓα36):

Am intrebat pentru cei ce se uita la acest post si la altele cu tema asta.Hop si tu aici sa iti bati joc! Tine-ti parerea pentru tine, te rog.Multumesc.Stiam ca ma intelegi

| Gregory a răspuns:

Salut. Ador să vizionez acest post de televiziune. Îl consider unul dintre cele mai bune. Îmi plac emisiunile precum „Jurnalul Trinitas", „Calea Credinţei", „Sfinţii Zilei (Sinaxar)", „Cuvânt pentru suflet", „Paşii Pelerinului", „Artă Sacră" etc.
Mai este o emisiune bună pe Neptun tv, „Lumina lui Hristos", în fiecare duminică la ora 14:30. happy

| RAY a răspuns:

Programul ala functioneaza pe banii omului pe rand, eu cand trec de el vad doar doneaza pentru catedrala x, y

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica psaltica si alte cantari religioase crestin ortodoxe.

| mihaitaLGP a răspuns:

O_O

| C0nstantin a răspuns:

Mai bine ma uit la un post de unguri sau de rusi chit ca nu inteleg nimic din ce vorbesc aia... tot vad si ascult ceva mult mai interesant decat la Trinitas sau Speranta TV.