| anonim_4396 a întrebat:

Este nevoie de spectacolul facut de arhiepiscopul Teodosie de la Constanta? In fiecare an de boboteaza face ceva excentric, acum s-a urcat intr-o barca pneumatica, anul trecut pe cisterna. S-a urcat si pe o cupola de biserica. De ce trebuie sa duca lucrurile in absurd?
Inteleg ca este inca in forma dar o sarbatoare ar trebui sarbatorita mai normal.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il doare la bascheți. Are bani, are putere... Ce ii mai trebuie decat sa se distreze

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întreabă-l pe el și spune-i părerea ta despre ce ar trebui el să facă, ca să fii și tu mulțumit.

| Holiday a răspuns:

A facut sporturi extreme cu Mazare. Acum daca ala e la parnaie, face si el singur ce poate.