| anonim_4396 a întrebat:

Este pacat daca faci baie cand e preotul in biserica, duminica?

18 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu este pacat sa iti faci igiena.De unde ai mai scos-o si pe asta?

Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca e pacat si cand te caci atata timp cat e duminica...

| CryChristiAN a răspuns (pentru Apache):

Lollaughing haha. Nu-s de acord cu liber-cugetatorii in privinta insultelor adresate sarbatorilor, dar aici te sustin. Mi-ai facut ziua mai buna, sau mai bine-zis, seara mai bunahee hee.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu, nu este.

| onasis1961 a răspuns:

Din câte ştiu eu, NU!

| Thunderstruck a răspuns:

Impusca-te, lumea n-are nevoie de oameni ca tine.

| anonim_4396 explică (pentru Thunderstruck):

Impuscate-te tu. ce minte bolnava..Ateu dracului

| Thunderstruck a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa te invata Gizas sa vorbesti? Sa vrei ca altii sa moara? Vezi ca te mananca iadul...

| Clape a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate! incercati sa nu va ma jigniti asa lovind in apartenenta religioasa!

| Mădă0611 a răspuns:

Bineinteles! Ce cauti acasa cand ar trebui sa fii la slujba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La noi in comunitate, preotul ne asteapta sa iesim din baie, apoi se apuca de slujba.batting eyelashes

| SmexyBoy a răspuns:

Dupa dogmele Bisericii Romano-Catolice, da.

| tasmania a răspuns:

In sensul in care intrebi tu, nu e pacat. E doar o superstitie. Totusi, incearca sa mergi la slujba atunci, iar baia sa o faci in alta vreme.

| libertatea98 a răspuns:

Nu...

| FLORYN12 a răspuns:

Pai sambata nu poti... duminica ar trebui sa fii la slujba

| ipodelean a răspuns:

Este păcat numai dacă nu arunci acea apă pe el. Viziteză www.ateismulactiv

| rotaloiV a răspuns:

Daca tu insisti sa faci baie de fata cu el, treaba ta.