| IMINENT a întrebat:

Este pacat daca o fata canta la flautul fermecat?

28 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu ce crezi?

| Polaris a răspuns:

Ah pai nu stiu si eu stiu cateva fete care stiu sa cante la flaut tongue si nu e pacat lol de ce ar fi pacat laughing))tongue nu, stai linistita daca ai talent poti sa continuiwinking
fundita daca te-am ajutat :*

| IMINENT explică (pentru Polaris):

Nu is femeie.

| Polaris a răspuns (pentru Polaris):

Ah si poti canta la multe evenimente religioase la sluja la lirtughie tongue asa il slavesti si pe Dumnezeu tonguetongue si e chiar bine happy

| Polaris a răspuns (pentru IMINENT):

Ah scuze nu stiam e mama ta sau ai vreo sora?

| IMINENT explică (pentru Polaris):

F*ck you, nu ma enerva laughing

| Polaris a răspuns (pentru IMINENT):

Și dracu' ai spus despre mine?
http://www.youtube.com/watch?v=b5umS7Ff_ps

| IMINENT explică (pentru Polaris):

Ma-ta mai intreaba de mine?
Daca esti plictisit, cara-te de aici.

| Polaris a răspuns (pentru IMINENT):

Nu vorbi așa cu cineva care poate chema o armată de gorile naziste antrenate pe teritoriul Rusiei de dinaintea celui de-al Doilea Război Mondial să-ți bage membrele inferioare prin colon, dragul meu Iminent.
Lol butthurt fag u mad.

| IMINENT explică (pentru Polaris):

Abia astept gorilele.

| Polaris a răspuns (pentru IMINENT):

Ce gorile, omule? Iar ești drogat? Nu auzi sirenele de război? Ostrogoții se apropie, Imperiul Roman va cădeaaa! Forza Steauaaa!

| Dolofănica a răspuns (pentru Polaris):

Nu te supăra, țâncule, dar ești doar o urâțenie.

| Polaris a răspuns (pentru Dolofănica):

Spune tipa cu păr pe sâni.

| Dolofănica a răspuns (pentru Polaris):

Ca să ști blegule, am 8 ani și tu ești un schelet ambulant. PS: Un băiat chiar mă place, iar tu cred că nu ai ce face decât să îmi spui că-s urâtă, nu? Dacă da, te anunț că tu ești mai urât decât o urâțenie de schelet ambulant în descompunere, deci mai bine te-ai uita în oglindă din când în când, și ți-ai ține gura aia spartă acasă big grin.

| Polaris a răspuns (pentru Dolofănica):

This... this is priceless. Trebuie pus în ramă răspunsul.

| Dolofănica a răspuns (pentru Polaris):

Dacă tu ești prost și nu ai ce face, ceartă-te cu alt cineva că eu nu am chef.

| doctorandus a răspuns:

Biblia este foarte clara in privinta asta:

Nu ce intră în gură spurcă pe om; ci ce iese din gură, aceea spurcă pe om.`` Matei 15:11.

| RAY a răspuns:

Canta la ce vrei, e pacat ne vei canta in iad o vesnicie amin

Răspuns utilizator avertizat
| Ad1tza a răspuns:

Pentru ca Dumnezeu detesta fanteziile sexuale.El crede ca asa ceva este scarbos. Sexu oral o fost inventat de oameni si mai demult chiar era interzishappy, cel putin in iudaizm(religia evreilor)Tot ce facem trebuie sa face pentru slava lu dumnezeu "Tot ce faceti, faceti-o pentru slava Domnului" Crezi ca-i aduci slava Domnului prin sex oral?

| IMINENT explică (pentru Ad1tza):

Ce treaba are slava adusa lui Dumnezeu cu ce se intampla in dormitor?
Tu cum ii aduci slava atunci cand stai pe W.C?
Canti, te rogi?
Sexul oral e doar o metoda de a obtine orgasmul.
Ce treaba are orgasmul cu slava?
Si asa e scris: Adu-ti aminte sa sfintesti ziua Domnului, adica duminica, deci, in restul saptamanii oamenii pot intreprinde mici pervesiuni.
Tu cum ii aduci slava atunci te impreunezi? Scoti gemete sau te rogi ca sa aiba loc fecundarea ca sa poti da nastere la prunci crestini?

| Ad1tza a răspuns (pentru IMINENT):

Statu pe W.C ii un lucru necesar nu poti sa nu-l faci.Dar sa faci sex oral nu-i nimic necesar, si o faci in scopul satisfactiilor propi. Si da in dormitori ii aduci bucurie Domnului deoarece ii dai sansa unui copil sa se nasca fa cum crezi tuwinking e doar o parere poate n-am dreaptate

Răspuns utilizator avertizat
| IMINENT explică (pentru Ad1tza):

Si ia spune-mi, draga enoriasa, si acei oameni care fac cate 10 copii cu toate ca nu au cu ce sa-i creasca ii aduc slava?
Ia zi, limbi ai primit vreodata?

| Ad1tza a răspuns (pentru IMINENT):

laughing Dumnezeu tot timpul o sa-ti dea necesaru ca sa-ti cresti copiiwinkingSi ti-am zis n-am de unde sa stiu sigur daca folosirea prezervativului e un pacat(probabil o fi ca nu dai sansa copiilor sa se nasaca) n-am de unde sa stiu cum vede Dmz lucrurile.

| IMINENT explică (pentru Ad1tza):

Multam oricum pentru raspunsuri.
Daca ai tate mari da-mi si mie adresa ta.