| gica29 a întrebat:

Este vreo metodata religioasa de sinucide in care nu ajung in HELL ca no

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da.Te blindezi cu explozibil în patriarhie atunci când face Preafericitu' slujba de înviere și înainte să te arunci în aer strigi tare „Cristos a învoiat" și apoi BUM!

10 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Nu, toate duc in Iad (Judecata Finala).

| doctorandus a răspuns:

Da, treci la Islam si te faci terorist sinucigas.

| Celcestietot a răspuns:

Sinuciderea fără stiință (fără a sti ca te sinucizi, asta insemnand prin diferite metode )

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns:

Daca esti destept te duci sa propovaduiesti Biblia la musulmani extremisti sau in India tot asa pe la hindusi extremisti. Iti fac astia felul imediat.

| xerxes1 a răspuns:

Si Iisus s-a sinucis.

| Steregoi a răspuns:

Dumnezeu nu permite sa fim chinuiti peste puterile noastre.

| Nilsson a răspuns:

Nu frica iadului ar trebui sa descurajeze pe cineva sa recurga la un asemenea gest ci suferinta pe care ar provoca-o celor dragi.

| Cannibal a răspuns:

Oh, sure prin spânzurare toată lumea știe de Iuda care e chiar lângă Jesus în "cine cea dea taina" ai putea incerca poate ajungi și tu la masă cu el.