| timoteidoi a întrebat:

Eu am doi vecini un baiat si o fata, care sunt o pereche, si se lauda ca atunci cand ajung la orgasm, cica se sunt in al 9-lea cer!
Adica atat de aproape de El, incat aud si ce sopteste, ce credeti se poate una ca asta?
Se poate ajunge prin orgasm in ceruri?
Cei care fac Tantra Yoga, nu ajung la unirea cu Dumnezeu tot prin orgasm?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ori ai o problema ori faci misto de noi! Cu cine imi bateam eu capul!

Răspuns utilizator avertizat
| Nucreeed a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca tu nu te ocupi cu d'astearolling on the floor
"Ateii il au pe dracu' in ei..."Lasa-te!
Nu'ti convine cand se face misto pe seama prietenilor tai imaginari...dar stii sa jignesti niste OAMENI! Voi va simtiti jigniti cand va insultam prietenii imaginari si ne raspundeti prin a ne insulta pe noi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nucreeed):

Eu nu am nici un prieten imaginar! Dar macar recunosc cand e gluma sau nu! Acum acest personaj face chiar pe prostul daca ai vazut si intrbarea precedenta! Si tu ai recunoscut ca "ateii il au pe dracu' in ei" deci raspunsul tau a avut aceeasi valoare cu intrebarea mea!

| Nucreeed a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am fost de acord ca ateii il au pe draq in el? Is ateu! Nu ti'ai dat seama c'am fost sarcastic?rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nucreeed):

Dar tu crezi ca intrebarea mea a fost serioasa? Atunci inseamna ca este mai grav decat am crezut!

| Nucreeed a răspuns (pentru anonim_4396):

"Dar tu crezi ca intrebarea mea a fost serioasa?"
DA UN MARE DA DA DA si iar DA...pentru ca asta mi'ai dat de inteles din afirmatiile tale in alte situatii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nucreeed):

Ce afirmatii?

| Nucreeed a răspuns (pentru anonim_4396):

AFIRMÁȚIE, afirmații, s. f. Declarație, susținere a unei păreri (exprimată cu tărie)
Ma refer la afirmatiile tale la categoria religia...nu vrei sa stau si sa-ti caut prin raspunsuri? Nu ma obosesc pentru tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nucreeed):

Nimeni nu a reusit cu nimic sa imi combata raspunsurile si tu spui acum ca duc la o intrebare care am pus-o asa mai mult "la misto"! Foarte tare! Deci eu am spus ca sunteti posedati! Asta tot afirm eu aici! Incredibil! Ai logica ma!(sarcasm-ca nu o sa iti dai seama mai mult ca sigur)

| Nucreeed a răspuns (pentru anonim_4396):

LOL Crezi ca n'am mai vazut intrebari de genu' de la crestini fanatici ca tine care vorbeau serios? Crezi ca ma mai mira pe mine unu ca tine postand o intrebare ca aia? Am vrut sa-ti fac pe plac sa ne lasati draq in pace cu "glumele" voastre cum ca am fii posedati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nucreeed):

Eu crestin fanatic? Nici nu sustin crestinismul ca religie actuala! Asta ai vazut tu in raspunsurile mele? Adica unii ma fac ateu si unii crestin fanatic! Foarte tare! Deci asa ceva numai pe TPU gasesc! Mai bine incheiem discutia ca deja este pierdere de timp mai ales pentru mine!

| Liviu a răspuns (pentru Nucreeed):

Mna,sa inteleg ca ai ceva cu atei domnule infams.
Bun, tu esti sa inteleg Cre(s)tin ortodox, nu?
Inainte de a spune " ateii il au pe dracu' in ei... "
Noi atei nu credem in asa ceva, cum putem sa avem ceva in noi ceea ce negam, ceea ce nu credem?

| Nucreeed a răspuns (pentru Liviu):

Am fost sarcastic fratilor ...lasati'marolling on the floor
Is ateu...

| Liviu a răspuns (pentru Nucreeed):

Houaaaaaaa ateule, bine ai venit in clubu ateilor laughing)