| anonim_4396 a întrebat:

Eu: Dumnezeule, cine te-a creat pe Tine?
Dumnezeu: Ce intrebare e asta? Nimeni.
Eu: Deci nu crezi ca cineva te-creat pe Tine.
Dumnezeu: Sunt absolut cert.
Eu: Prin urmare esti ateu.
Dumnezeu:?

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

La ce întrebări puneți îmi vine să îmi dau palme peste față, și vă mai și supărați dacă lumea crede despre atei că sunt niște nătărăi.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Prin urmare, întrebarea ta din final nu are logică,

| mentholinks a răspuns:

Pai la Dumnezeu nu e vorba de credinta ci de cunoastere. Daca El este constient de sine din vesnicie. El nu gandeste ca un mucos ca tine.

| halogen001 a răspuns:

Dex: ATÉU, -ÉE, atei, -ee, s. m. și f. Adept al ateismului; persoană care neagă existența lui Dumnezeu și a oricărei divinități.

Dumnezeu: Eu nu neg existenta oricarei divinitati. Eu sunt cea mai tare divinitate din parcare, deci sunt teu, nu sunt ateu si pe mine nu ma face nimeni, eu ii fac pe altii happy

| CostinAlamariu a răspuns:

Ok?

| fllu07 a răspuns:

Bravo boss. Esti openMaind rolling on the floor

| Green66 a răspuns:

Dacă tot ai intrare la Dumnezeu și îi poți pune întrebări, ar trebui să-l întrebi de ce acceptă ca slujitorii lui să practice sodomia între ei, uneori ei fac asta chiar în casa Domnului laughing

| KR0NSTADT a răspuns:

Deci, tu nu ești doar incredibil de prost, dar ai mai aprins și toate girofarurile, ca să te vadă lumea. laughing

| anonimg a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Partea amuzanta a comentariului tau se accepta; dar cea jignitoare nu. Daca nu ne stapanim, incalcam legea Aceluia pe care Il aparam (sau nu Il aparam).
Ca tine a procedat si mentholinks.

| Dddonkey a răspuns:

Cum ai ajuns la aceasta concluzie? Crezi ca Dumnezeu ar avea complexe de inferioritate? Fata de cine?
Prin intrebarea ridicata de tine dovedeste ca ai nevoie de mult mai multa credinta in ateism decat in Dumnezeu.