| SentimentalConsil a întrebat:

Eu nu am fost botezata in nici un fel de religie, ma mai pot numii pacatoasa daca savarsesc anumite fapte imorale?

Răspuns Câştigător
| razvan2611 a răspuns:

Am ajuns la o concluzie, in ziua de azi nu trebuie sa conteze religia, ca religia asta este modificat dupa placul fiecaruia, ceea ce trebuie sa conteze este credinta, apropo orice om este pacatos(ca pacatele nu tin de religie, ci de suflet)... asa ca pastreaza-ti sufletul curat. sper ca te-a ajutat

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Ce-s ălea fapte imorale?

| dragos9234 a răspuns:

Te poti numi pacatoasa daca esti credincioasa, daca nu crezi in nimic nu esti pacatoasa.

| SmexyBoy a răspuns:

Voi cunoasteti definitia cuvantului pacat?
Sau definitia cuvantului pacatos?

| Leutzbv a răspuns (pentru SmexyBoy):

Pai tu nu ai vazut raspunsurile lor? Iti dai seama foarte usor happy

| SmexyBoy a răspuns (pentru Leutzbv):

Ei bine, e doar o intrebare de rutina...
Domnul sa te Binecuvanteze!

| Julyanna a răspuns:

Intrebarea este : De ce nu ai fost botezata, in nici un fel de religie?

| CanutaOmsucit a răspuns:

Ce noroc pe capul tau, eu era sa fiu inecat de popa ca m-a scapat din maini in cazanul cu apa de beat ce era