| AvalohAlyn a întrebat:

Eu știu cauzele și tratamentele reale a aproape toate bolile principale și cunoscute pe care știință nu le-a descoperit în totalitate. Sunt Medium Medical.Glumeam.Doar am citit cărțile Mediu.m Medical Anthon.y William
Daca vreți și voi sa le aflați citiți cartile Medium Medical in special cartea Vindecare prin detoxificare și Medium Medical cartea albastra mica cu plămâni pe ea, acolo scrie cauzele reale a tuturor bolilor cronice, principale și dese.
Daca le-ați citit deja credeți că MM are dreptate in ceea ce zice? Are milioane de fani în toată lumea.

Răspuns Câştigător
| Mtoni a răspuns:

Salut. Nu am citit cărțile lui Anthony Williams dar din ce văd pe YouTube pe canalul lui și ce am mai văzut despre mediums, cred că este posibil să aibă dreptate.