| IoanieCriminalul a întrebat:

Exista cruce wireless? Am auzit ca poti vorbi cu ea, direct cu domnu cu 100mps

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ema vb cu dumnezeu cu mai mult

8 răspunsuri:
| IoanieCriminalul explică (pentru RAY):

Ce nu face ea laughing

| Silviuloan a răspuns:

In visele tale.

| EkaBuBu a răspuns:

Scuze ca iti spun dar nu ar fi mai bine daca A vorbi cu DUMNEZEU prin rugaciune si nu prin tot felul de porcarii pe care le eauzi la coltul strazihappydar eu cred ca daca ar fi asa ceva ar cumparao numai cei ce nu au deloc minte in capsorlaughing

| Ebixa a răspuns:

Pui de ateu (stupid)

| Inferno a răspuns (pentru EkaBuBu):

"porcarii pe care le eauzi la coltul strazi"
Eu la contul "strazi" nu aud nimic, in schimb aud ceva la contul strazii.
"daca ar fi asa ceva ar cumparao..."
Nu cred ca ar "cumaparo" nimeni, pentru ca acest cuvant nu exista, poate vrei sa spui ca ar cumpara-o.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiB93 a răspuns:

Nu, doar de diavoli e plina

| RAY a răspuns (pentru the2k):

Raspunde-mi orice http://www.tpu.ro/......-un-pc-am/