| Stallone a întrebat:

Exista facultatea de Teologie (pastorala/didactica/etc) la ID (invatamant la distanta)?

Răspuns Câştigător
| Babus_Georgiana_1991 a răspuns:

Hristos a inviat! Exista Teologie la Distanta la Sibi doar daca esti la a doua facultate. Nu au oficial forma la distanta, te vor incadra tot la Zi, in schimb accepta aceasta conventie. Cunosc apropiati care au facut aceadta facultate in acest mod. O zi buna!

1 răspuns:
| Orion19 a răspuns:

Buna.Nu,nu cred ca exista.Cel putin in majoritatea oraselor mari aceste facultati sunt mereu la zi.Si asa ar fi si normal, pentru ca nu poti deveni preot sau profesor (de religie) ducandu-te doar foarte putin(timp redus) la facultate.
La mine in oras este doar la zi, de exemplu, si e un oras destul de mare.
Dar nu strica sa intrebi la un secretariat.Ei te vor lamuri clar.
Zi buna.