| CinevaNou a întrebat:

Exista fantome? a avut cineva experiente cu asa ceva?

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| danay72 a răspuns:

Nu,dar exista demoni care te pot faca sa crezi ca sunt fantome.Deuteronom18:10-12

| Exilee a răspuns:

EU as vrea s-o gasesc pe fantoma batonului de ciocolata pentru ca sa ma indulcesc, sa savurez aroma Poianei :X

| Miauti a răspuns:

Da exista entitati.

| Kalla a răspuns:

Demoni si spirite exista.Sunt cat se poate de reali.Am avut experiente dar nu le zic, stii cum sunt ateii, te ataca daca zici ceva pentru ei nepotrivit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista spirite! Sunt si dovezi incontestabile!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CinevaNou):

Parodii din acestea sunt peste tot pe internet.Tu crezi ca nu stiu de ele? Dar eu vorbeam serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! dar exista lumea nevazuta, cum nu vezi oxigenul si totusi traiesti din cauza lui, cum nu vezi nici vantul si totusi al simti si vezi puterea lui, asa exista si lumea nevazuta, parte negativa si parte pozitiva

Răspuns utilizator avertizat
| Dumniezău a răspuns:

Fantomele exista doar in mintea noastra si la holywood dar nu si in realitate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumniezău):

Tu vorbesti GIZAZZ? Avem o fantoma chiar aici pe TPU. laughing

| Dumniezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi spune... EmaS rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumniezău):

rolling on the floor))))))))

| contαbαndonαt a răspuns:

Da, da.Eu, chiar aici!
La inceput au vrut sa ma bantuie, dupa ce le-am amenintat c-am sa le bantui eu pe ele pe lumea cealalta m-au lasat in pace, ba chiar mi-au facut cinste si cu o bere si mi-au spus sefu.

| IoanieCriminalul a răspuns:

In mintea ta da exista!

| LiimeXdx a răspuns:

Fantomele nu exista dar exista demoni.Nu am avut nici-o experienta asemanatoare.Stiu doar ca nu trebuie sa ne temem Dumnezeu este langa noi.
Nu te teme, noroc pe TPU!

| Cxena a răspuns:

Eu nu am patit-o, asa ca nu cred, oricum nu sunt superstitioasa