| king5151 a întrebat:

Exista ielele? Se spune ca in seara asta si ieri seara isi fac aparitia

8 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Da sigur ca exista, le poti si vedea daca stii unde sa le cauti

| sierra1 a răspuns:

Da, există (vorbește și cu băiatul ăla, Petrescu, să-ți confirme)
dar tu tot intrebi, răspundem și tu zero reacție.

Păi e frumos, nu tu un "merci - ceva"?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Nu degeaba se numesc legende urbane.
Pentru ca sunt doar legende, mituri, nu sunt reale.

| CIaudiu a răspuns:

Exista in creierele prostilor.

| chuckmanson a răspuns:

Nu, dar spiridușii și dragonii există. Sursa: trust me bro

| Mayhem666 a răspuns (pentru chuckmanson):

De mult mi-am dorit un dragon de companie. Vreau sa il am de pui, stii daca au pe eMAG oua de dragon de vanzare?

Nu de alta, dar mereu am fost fascinat de dragoni, de aia am si inceput sa ma uit la Game Of Thrones, si o ador pe tipa cu numele greu de pronuntat care are cei 3 dragoni, si vreau si eu unul.

| FlorinGwin a răspuns:

Exista demoni, nu iele.