| AndraSima a întrebat:

Exista o explicatie pentru faptul ca atunci cand ma uit la ceas mereu vad ore de genul 11 11 sau 12 21? Inteleg ca ar fi putut fi o coincidenta dar in ultimele 2 saptamani mi se intampla mereu asta cu foarte putine exceptii.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns:

Norocul e ca ora are doar 60 de minute. Ca altfel ar fi pline spitalele de nebuni de persoane care s-au uitat la ceas la ora 6:66.laughing

| DeyCj a răspuns:

E coincidență. Probabil așa ai nimerit prin zonă.

| Irinel15123532 a răspuns:

Este doar o obsesie, daca te vei concentra pe alt numar o sa vezi ca o sa il vezi tot timpul pe ala. Este doar in capul tau.

| unvecin a răspuns:

Am și eu o dată din calendar care mi-a rămas în minte... și nimeresc de multe ori că mă uit la ceas exact când cifrele formează data aia.

E stupid, coincidență.

De fapt, te uiți la ceas și la alte ore, dar sesizezi chestia doar când e cazul special. happy

| Jay1 a răspuns:

Este o coincidenta, nimic altceva.

| Saiko10 a răspuns:

Doar coincidenta.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Eu am facut la masina 166.666 km. Iti dai seama ce bine m-am simtit! laughing