| anonim_4396 a întrebat:

Exista site-uri cu incantatii sataniste? Vreau sa gasesc cateva pentru un thriller pe care vreau sa-l scriu. Urgent!

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Flacaraneagra.ro
Iar istoria satanismului o poți afla de pe site-ul
occult-ro.com la secțiunea satanism.

| Helper07 a răspuns:

Nu te juca cu astfel de lucruri. Cauta-L pe Dumnezeu nu pe Satan.

| anonim_4396 explică (pentru Helper07):

Asta incerc sa fac, desi, uneori am tendinte sataniste. M-am gandit ca daca tot stiu cateva chestii despre aceasta "religie" sa le folosesc in scop constructiv. Sa transform, cumva ceva rau in ceva "bun".

| Helper07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti schimba pe altcineca pana bu te schimbi tu.

| anonim_4396 explică (pentru Helper07):

Nu înțeleg.

| Helper07 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa vezi. Nu poti schimba pe altcineva in bine pana nu te schimbi tu in bine.

| Daniel323 a răspuns:

Stai chiar atat de rau cu imaginatia?