| AvalohAlyn a întrebat:

Exista viață după moarte conform Bibliei?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da, există. Pilda săracului Lazar și a bogatului nemilostiv sau judecata de apoi sunt niste exemple.

| Meme10Memu a răspuns:

Nu.

| Celcestietot a răspuns (pentru Meme10Memu):

Tu nici nu ști ce vorbești, răspunzi degeaba...

| mudokins78 a răspuns:

Da exsista! Si biblia a fost scrisa de o groaza de oameni, unul singur s-a gandit ca ar fi bine sa inglobeze toate cartile la un loc si a numito biblie!

| fanernest123 a răspuns:

Normal... Despre asta este Noul Testament...

| Ephraim a răspuns:

Da, există! Cercetează, caută, și vei găsi răspunsul! Caută doar în Biblie, și vei găsii răspunsul cel adevărat! Dacă nu, te pot ajuta eu să îl găsești.