| anonim_4396 a întrebat:

Fraţii mei, la ce folos dacă cineva spune că are credinţă, dar nu are fapte? Poate o astfel de credinţă să-l mântuiască?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu foloseste, e parvenire, minciuna daca se da credincios fara fapte, sa dea bine, sa ii creada oamenii buni.

7 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Acum te-ai trecut pe religie? ai terminat cu femeile si ai devenit credincios? laughing

| RAY a răspuns (pentru DarthNiger):

Cand am inceput cu femeile?

| Panamax a răspuns (pentru DarthNiger):

Dar este prima intrebare a lui scrisa corect.De fapt copy/paste ca are diacritice.

| DarthNiger a răspuns (pentru RAY):

Ma refer ca pana acum ai pus intrebari legate de femei

| DarthNiger a răspuns (pentru Panamax):

Diacritice.ro si esti aranjat laughing

| RAY a răspuns (pentru DarthNiger):

Omul ala este obsedat de mine,existenta lui se învârte in jurul meu, cat despre intrebarea ta, nu chiar, mai mult la religie pun întrebări, plus ca putini folosesc diacritice

| DarthNiger a răspuns (pentru RAY):

Ar trebui sa fi mandru ca cineva este obsedat de tine, asta inseamna ca esti chiar important laughing