| SexoasaTha a întrebat:

Fumatorii ajung in iad?

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Doar daca sunt atei, daca fumatorii sunt crestini merg in rai

27 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu, daca suntem cuminti de ducem in raiul fumatorilor unde avem campii pline cu marijuana. love struck

| danay72 a răspuns:

Lui Dumnezeu nu-i place ca noi sa ne imbolnavim corpul cu buna stiinta, dar fiecare suporta consecintele actiunilor sale.Galateni6:7,8

| Mădă0611 a răspuns:

Yeap, pentru ca fumatul e un viciu, viciile sunt de la drac si fumul de tigara e tamaia diavoluhuhuhuhului. :-s

| zurick a răspuns:

Depinde nu conteaza doar ca fumeaza sau nu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Numai acolo, ai vazut vreun sfant pictat cu tigara in gura?

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru SexoasaTha):

Nu facaturile si colajele, in biserica bre daca ai vazut

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru SexoasaTha):

Pe mate

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ridiche.

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru SexoasaTha):

Ceapa.

| dragos9234 a răspuns:

Biblia ne invata ca nu trebuie sa lasam nimic sa puna stapanire pe noi.
Tigari, cafea, alcool= iad

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Toti cei ce nu fac voia Lui Dumnezeu. Adica sa iL urmeze pe Iisus.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

În primul rând ajung în pământ mai repede decât ar trebui.

| Zenit313 a răspuns:

Da! O sa avem tigari, alcool, femei si masini!
Nu o sa ne dauneze sanatatii..pentru ca oricum suntem nemuritori! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ei ajung de obicei într-un spital de pneumoftiziologie.

| Demonull a răspuns:

Da.dar nu e asa rau acolo sa vezi cate gagici avem!

| Silviuloan a răspuns:

Da.

| tasmania a răspuns:

Daca asculti medicul, atunci probabil ca si fumatorii vor merge spre iad; asta daca suntem de acord cu medicina ca fumatul - la fel ca alte patimi - este o sinucidere progresiva.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Depinde ce fumeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| sebydoda a răspuns:

Da doarece corpul tau este templul Duhului Sfant
iat tu prin fumat iti iti faci rau singur si in timp asta duce la o moarte sigura
si incalci porunca a 6 sa nu ucizi tu practic te sinucizi si esti socotit ca si un criminal

| Alexuca_Aly_1994 a răspuns:

Si marii credinciosi fumeaza si beau etc. Atunci aproape tot globul ar ajunge in iad :/.