| Narfundo a întrebat:

Ganditi logic! Daca femeile din cate stiu mereu au fost pasionate de vrajitorii,farmece,lucruri din umbra,barfa,asta inseamna ca ele au adus pe piata satanismu si alte religii inexistente si fara valoare care strica mintile tinerilor si ii transforma in niste drogati! Intrebarea este cum diavolul a putut sa domine atat de tare femeia? Femeilor? nu va este rusine pentru ce ati facut?! ce ar fi sa va ganditi la asta si sa va transformati in niste fiinte calde, pline de iubire si de Dumnezeu? X A nu credeti in nimic? Sunteti ateiste? Rockarite grase obsedate de pufuleti?! Atunci muriti dragelorhee hee

22 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu îmi e rușine chiar deloc. Sigur toți drogații sunt sataniști sau atei influențați de vrăjile femeilor care prins simplul fapt că i-au născut i-au transformat în niște satante. MĂ-TA E O SATANISTĂ, BĂĂĂI.

| Narfundo explică (pentru FucktheSystem):

Ce ai ma rahatule? Te-n gura de copil m.ist

| FucktheSystem a răspuns (pentru Narfundo):

Cineva o să ardă în iad pentru asta, puță bleagăbatting eyelashes

| morningstar a răspuns:

Ma dezgusta limbajul si atitudinea ta. Nu ai putea sa vezi cate lucruri bune au facut si femeile de cand sunt pe pamant? Nu ne este rusine, pentru ca nici voi nu sunteti sfinti de pus in icoana. Cate femei nu au murit sau nu au ramas handicapate pe viata din cauza batailor aplicate de sotii lor beti fiind. UNELE femei s-or ocupa de vrajitorie, dar sunt mai multi barbati dependenti de alcool decat femeile. Ce ar trebui sa facem? Sa dam copy-paste la postarea ta si sa inlocuim 'femei' cu 'barbati'? Diavolul domina si barbatii, stai linistit! Si nu va mai trage nimeni la raspundere. Va comportati uneori grosolan cu femeile, avetii atatea vicii si tot voi va gasiti sa aratati cu degetul in ceea ce a creat Dumnezeu. Imi place sa cred ca nu ai realizat ce scrii, altfel, as avea si eu apelative pentru unii ca voi. Si tot voi va mirati apoi ca 'nimeni nu mai intelege femeile'. Arata un pic de respect si o sa ai si tu la randul tau de castigat. Gandire misogina.

| MyObsession a răspuns:

N-am mai râs atât.
''Gândiţi logic''
Dacă asta se numeşte la tine ''gândire logică'' mă sinucid.
Mi-ai făcut ziua, omulelaughing

| Polaris a răspuns:

Fomeile astea, Adam putea să păstreze coasta, fi-v-ar travaliul dureros.

| ionutzul31 a răspuns:

Abia acum realizez de ce isi bat astia pul@ de tine pe site rolling on the floor))
Mamaaaaaaaaalaughing))))))))))))))

| Narfundo explică (pentru ionutzul31):

Ionutel pustanule nu mai fi catel si dai drumu de la categoria asta daca esti lipsit de argumente. Ca sa iti explic si tie ca a fost unu care se dadea drept mine si a fost blocatwinking deci nu mai te da tu dupa toti dobitocii ca nu isi bate nimeni nimic de mine.

| ionutzul31 a răspuns (pentru Narfundo):

Bine boss big grin
sa zicemhee hee

| Thunderstruck a răspuns:

Mor de ras rolling on the floor))))))))))).

| PotcaPădurii a răspuns:

Ai o logica, mai bine ma duc sa fac o vraja, ca sa-mi pice din iad o punga de pufuleti...

| RAY a răspuns:

Esti oficial homosexual misogin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti bolnav si nu te mai lecuiesti baiete. Esti un frustrat misogin ca multi altii. Si pentru cultura ta generala nu exista in lumea asta scrieri in care sa se specifice care a fost cel dintai om sustinator al satanismului, barbat sau femeie.
Esti un pacatos precum noi toti ceilalti care nu isi vede stalpul din ochi dar se crede indreptatit sa arunce cu pietre. Gretos de patetic!

| Silviuloan a răspuns:

Da de asta exista Sf Taina a Botezului pentru a sterge pacatul stramosesc.

| Silviuloan a răspuns:

Asa ne spune Sf Traditie. Avem temei la Mt. cap 3 vers 11 si daca mai vrei si alte texte cauta in josul paginii la paralelism...in Biblie.

| Silviuloan a răspuns:

In Mt 3, 11 nu are acelasi rol botezul...

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Si ce vrei sa zici, zevzecule! Ca toate femeile sunt niste pacatoase? Te inseli! Nu exista doar femei pacatoase ci si barbati vrajitori si daca vrei sa stii mai des dau de belea barbatii cu legea sau fata de cele sfinte fata de femei. Deci, misoginule, daca te mai aud ca vorbesti asa, praf de fac

| roxaa15 a răspuns:

Mama ta este femeie? cum poti vorbi asa de femei? poate ar trebui sa te stergi la gura si sa te ridici in picioare cand vorbesti de femei tinand cont ca o femeie te-a adus pe acesta lume

| Ochiverzui a răspuns:

Ce nesimtit esti.Tu mare sfant ce sa zic.du-te omule si te ineaca intr-un rau sa scapam de tine.Dar stii care e faza ca nici nu ma enervez de ceea ce ai spus ci ma amuz de ceea ce ai tu in capu ala al tau.

| gabyyy99 a răspuns:

Prin femeie a venit pacatul in lume,dar si la sters la mortea Mantuitorului.
religiile inventate nu sunt numai din cauza femeilor si din cauza barbatilor pentru ca religii ca lutheranismul(matin luther),calvinismul (jean calvin) au fost inventate de nebuni, dar si din cauza bisericii catolice(din biserica catolica se trag toate sectele existente), care s-au departat de adevarata credinta(prin inchizitia papala, modificarea crezului, rugaciunilor etc.)