| Doramcpooc a întrebat:

Hei! Am vazut niste filmulete despre illuminati si vedetele pe care le-au corupt, voi credeti in illuminati!? Si inca ceva, se crede ca ei sunt anticristul, repet : CREDETI CA E ADEVARAT?

Răspuns Câştigător
| RaduMD a răspuns:

Nu. Acuma, toti dezorientatii se cred Anticrist.
Nu cred, fiindca:
-Anticristul va opera la lumina (astia se ascund, deocamdata).
-Anticristul va fi un rege sau un conducator de armata (nu e cazul)
-Anticristul va fi, probabil, unic (unul singur). Astia sunt multi.

7 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Nu, ai dat si tu de conspiratii si crezi ca le stii pe toate...

Răspuns utilizator avertizat
| oHarryo a răspuns:

Ceea ce ai vizionat tu e doar praf in vant, problema e mult mai complexa, oricum anticristul nu sunt ei, parerea mea, ce illuminatti exista la ora actuala e aproape 0.

| ioanaAn a răspuns:

Da, exista oameni din umbra care dau ordine, care ne manipuleaza in fiecare zi cu voia noastra.

| RaDuCr123 a răspuns:

Dap Numai ca prin semne nu il poti face pe om sa creada.

| Doramcpooc explică (pentru ErrorFound):

Am vrut doar sa aud niste pareri, n-am vrut sa arat ``ca le stiu pe toate``!

| 名無しん a răspuns:

Haide sa va spun eu o chestie, voi puteti sa "credeti". Illuminati exista, ei sunt francmasonii. Ce stiti voi? WOW, v-ati uitat la un video despre industria muzicala? Smecheeeer. Nu, nu e asa. De fapt ei chiar exista dar unii traiesc in "lumea lor unica unde totul este bine si frumos.", oricum ce conteaza ca stiti ca sunt reali sau ca nu stiti? Tot una va este.