| DaReZon a întrebat:

Hei. Deci cum sa incep: astazi l-am vazut pe Codrin din SatanaPC pe Omegle, si m-am emotionat asa tare incat am inceput sa vorbesc numai prostii. Cand a inceput sa vorbeasca cu mine, unul de pe Skype a inceput sa vorbeasca ca un prost si i-am zis aluia taci in **** mea odata, si deodata am spus "taci odata f**wte D-zeu". Deci in viata mea nu l-am injurat pe Dumnezeu si acum ma simt foarte prost. Nu stiu cum de am spus asa ceva. M-a luat deodata valu. Acum ce pot sa fac? Cum sa ii spun la preot asta? straight face Funda si mersi

23 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Ti-a scapat o perla, se mai intampla. Zi-o prin cuvinte... ai gresit el intelege cu siguranta.

| ErrorFound a răspuns:

De ce trebuie sa-i spui preotului asta? straight face
Stai tu linistit oricum, Dumnezeu nu exista.

| bLackArt11 a răspuns:

Sa nu ii spui la preot asta ca o sa mori in chinuri omule mai bine te sinucizi

| Lizzu a răspuns:

Dar voi raportati la preoti tot ce... infaptuiti?

Fiti, fratilor, mai atenti.
Crezi ca-i pasa preotului ce ai zis tu sau ce faci. Totul e de ochii lumii si asta pentru el e o alta monotonie a muncii sale de preot.

| Narfundo a răspuns:

Eu pe omegle imi arat fundu si dau esc.Sa fi sanatos.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

De ce te-ai emotiona la asa ceva?

| BlackSulphur a răspuns:

De parca ar avea ce-ti face preotul...

| Kalla a răspuns:

Vai si eu vreau sa-l intalnesc Codrin! E asa dragut!
In fine, ca sa rezolvi cu problema ta ai face bine sa te spovedesti. Trebuie sa spui doar ca ai blestemat de Dumnezeu. Nimic mai mult. happy

| ErrorFound a răspuns (pentru Kalla):

rolling on the floor

| Kalla a răspuns (pentru ErrorFound):

Mars mai, na-i somn? laughing

| ErrorFound a răspuns (pentru Kalla):

Hai zat de-aici.
http://t2.gstatic.com/......tp?/images
Stii cum te flituieste daca te aude? =))

| Kalla a răspuns (pentru ErrorFound):

Mai glumeam! Nu ti-ai dat seama ca eram sarcastica?' -_-
http://curiouscience.files.wordpress.com/2008/06/mars-bar.gif

| ErrorFound a răspuns (pentru Kalla):

Am vazut ce-ai facut, am vazut.winking

| Kalla a răspuns (pentru ErrorFound):

Eu? Eu nu am facut nimic! no talking

| Dumniezău a răspuns:

De parca preotului i-ar pasa de ce ai spus tu.Pe el il doare fix in buci daca ai injurat.Se mai intampla, nu te mai speria atata.Si eu am injurat de dumnezeu, de o gramada de ori si sunt inca in viata, intreg.

| Mikhtarian a răspuns:

De nu te uitai la Satana asta, nu vorbeai asawinking.
Ceea ce ai facut, sincer..nu-i de bine de loc.
N-am ce zice, succes.

| JustSolutions a răspuns:

Pe bune adica un preot a auzit in viata lui atatea pacate incat asa ceva e mai mult decat o banalitate

| NameoftheCentury a răspuns (pentru Kalla):

"Vai si eu vreau sa-l intalnesc Codrin! E asa dragut!"
Pagano!

| Kalla a răspuns (pentru NameoftheCentury):

De ce? Nu am voie sa fiu sarcastica?

| NameoftheCentury a răspuns (pentru Kalla):

Te iarta Dumnezeu, daca faci 3 plecaciuni.

| Kalla a răspuns (pentru NameoftheCentury):

Mars mai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci peste.

| PancuVictor1994 a răspuns:

Spovedeste-te si incearca sa nu mai gresesti. Dumnezeu e bun si te iarta