| Zanisoara a întrebat:

Hei dragilor, acum cateva zile am citi despre 23 august 2013 blestemul lui rasputin.Si eu zic ca nu e adevarat cel putin asa ziceam.Pana cand...
Am citit pe net ca nasa a descoperit ca o furtuna magnetica va fi lovita de pamant si toata electricitatea de pe pamant va disparea.Si saoarele va da o caldura imensa.
Mam speriat ca daca nasa a zis...Mie frica, foarte frica.
Voi ce credeti? E adevarat?

INAINTE SA DATI UN RASPUNS CITITI AICI:DACA NU va speriati ajutati-ma ca eu sunt foarte speriata:http://dnews.ro/......lumii.html

13 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Buna, da azi va fi o furtuna magnetica, dar cercetatorii au zis ca nu prezinta niciun risc, nici nu va fi observata de catre noi. Deci nu te ingrijora ca nu se va intampla nimic.

| danut a răspuns:

Pe 23 august se sarbatoreste eliberarea tarii de sub influenta fascista. In ceea ce priveste restul, numai goange.

| BlackSulphur a răspuns:

Normal ca o sa murim! Insa faza-i ca am mai murit de cateva ori pana acum, deci nu te teme.

Răspuns utilizator avertizat
| Dandanache a răspuns:

Ai intrat pe un site bashit, si daca scrie ca NASA a zis ceva, inseamna ca asa e. Intra direct la NASA, zic ceva?

http://www.nasa.gov

| sublime89 a răspuns:

Nu a zis nasa niciodata ca maine va fi ultima zi laughing

| AlleSss a răspuns:

Am mai murit de câteva ori până acum, chiar și anul' trecut. aşa că nu văd de ce te temi atât.

| trolololo a răspuns (pentru BlackSulphur):

Am murit și acum suntem zombie. Nu realizezi încă?

| Lizzu a răspuns:

Mda...
Inca o victorie a mass-media intru infricosarea sufletelor chinuite ale oamenilor de pe Pamant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te de cate ori au zis ca va veni sfarsitul lumii si nu s-a intaplat.De ce ar fi tocmai maine sfarsitul?!

| Mădă0611 a răspuns:

Si anul trecut a avut loc o explozie solara, si in multi alti ani, si nu sunt motive de ingrijorare: http://www.yoda.ro/......ctele.html

E a enjpea oara cand spun ca Rasputin era bolnav psihic, nimic din ce ar fi spus legat de ceva supranatural nu e de luat in considerare, siiiii daca esti crestina, ar trebui sa stii ce scrie prin carticica de basme, ca doar dumnezeu stie cand va veni sfarsitul, nici fiul si nici porumbelul.

| Dan10079 a răspuns (pentru Mădă0611):

Cum "porumbelul" cum poti vorbi asa despre Duhul Sfant? De la "porumbelul" ai viata daca nu stiai...

| Mădă0611 a răspuns (pentru Dan10079):

laughing si elicopterul invizibil e de la mos craciun.