| y4382vb819 a întrebat:

Hei tpu.Asta nu cred ca e o intrebare dar o sa fiu cat de sincer posibil.Visez cca 3 saptamani ca ma vad cu o fata. A doua zi imi da mesaj si arata la fel ca in vis.Am vorbit ce am vorbit si dupa am fost impreuna 4 zile dupa mi-a zis ca e idioata si ca ea e intr-o relatie. Acum 2 nopti visez ca am luat covid. Vine unchi-miu la mine aseara si la sfarsit de conversatie zice ca e suspect de covid dupa ce as a stat la masa. Deci ceva este. Este o atentionare de la spirite cred eu. Voi ce spuneti? Daca in visul anterior cu fata s-a dovedit a fi altceva la fel va fi si cu covidul gen nu o sa mai ies din casa vreo 2 sapt sa vad daca am simptome si ai mei vor face la fel. Ce spuneti? DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum să obții cel mai bun răspuns la modul cum crează vise creierul tău. Nici cel mai bun răspuns nu poate ști ce este în capul tău, mai bine decât tine.

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Este doar un alt fel de intuitie.Nicio legatura cu ingeri sau chestii biblice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mă voi casatori cu fata viselor mele, atunci îți voi spune să îți urmezi visele asa cum le urmez eu happy