| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu parerea voastra despre asta :

https://www.youtube.com/watch?v=MHFphe5YXuE

Nu pot sa cred ca mai exista asemenea oameni.
Voi ce parere aveti?

19 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ete nah. A vrut fata sa intre in fata si a dus-o capul sa faca pe posedata. Prosti aia de au pus botul. Inclusiv idiotii de jandarmi.

| untu a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu se preface, este chiar posedata! Daca se prefacea, a atins pe moastele si putea sa mearga acasa pe picioarele ei, dar de data asta nu, au lasat fara puteri si au dus-o jandarmii la Crucea Rosie sa puna pe pat sau pe targa sa se odihneasca!

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahahahahah,, cat teatru joaca!
Daca era posedata levita, nu doar zbiera.

| untu a răspuns (pentru Drimmero):

Nu numai levita, ci si se tranteste la pamant si se recurge la violenta! Este foarte periculos sa fii posedat de diavol! Nu este de gluma!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu poti sa crezi? Asta e... nimic. O femeie care "crede" in Dumnezeu si vrea sa se impuna intr-un fel nu e mare lucru. Ce ai vazut acolo ar fi cam... 1% din lucrurile ciudate care exista pe pamant.
Aceea e doar o femeie cu niste pitici care nu sunt acasa, din Romania.

PS: sunt unii oameni care fac niste lucruri... care tr-ar face sa urasti omenirea.( mai bine ramai la ce ai vazut)

| anonimg a răspuns:

Nu m-am uitat si va recomand sa nu va uitati la astfel de scene -fie ca sunt trucate, fie ca nu sunt. Pentru sanatatea noastra emotionala.
Este clar ca atata timp cat exista raul pe pamant exista si cel rau. Si acesta se manifesta in fel si chip. Daca nu este trucaj, atunci lucrul este adevarat. Si se intampla lucrul acesta atunci cand il invitam de buna voie pe cel rau in viata noastra prin diferite moduri: asistarea sau folosirea ghicitului, vrajitoriei, tabla qouija(sau cum ii spune ca nu stiu exact), chemarea mortilor si a altor ritualuri asemanatoare.
Dumnezeu ne ocrototeste; dar daca ne ducem de bunavoie pe taramul celui rau, atunci Dumnezeu nu prea mai poate face ceva pentru noi. Un astfel de om cu greu va scapa de stapanirea vrajmasului.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu mai ma mira nimic in tara asta.

| untu a răspuns:

Da,au fost mai multe cazuri oamenii chinuiti de fortele malefice ale raului! De fapt sa nu uitam ca exista ingerii si diavolii!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Tu chiar crezi asta? Oricum eu cred ca ori e fake, ori baba aia sufera de schizofrenie, in nici un caz nu e posedata, nu exista asa ceva.

| Clorox a răspuns:

Scuze, nu pot sa ascult, acum ascult asta si nu vreau sa opresc butonul de loop!
https://www.youtube.com/watch?v=vx_TXdaZjSg
Dar da, s-a dus omenirea pe apa sambetei...

| VelaJohnny a răspuns:

La un moment dat intreaba „posedata" pe politisti unde o duc. Ce, demonii nu se prind unde merg? Chiar asa de prosti is in viziunea lor? Si ce chill era tipa, nu se dadea inapoi decat din cand in cand si cu 10% din toata forta pe care ar putea sa o aibe o femeie de statura ei. Nu se opunea deloc. Cam prea mult fake sa fie pe bune. Nici probleme mentale nu are in mod sigur, doar sa bati palma cu cineva pentru a te prosti ca esti posedat, sa fi un pic baut si ala-i (zic si eu). Un demon in nici un caz nu ar proceda astfel, sunt ferm convins, nu s-ar lasa dus de nas si nici prostit, daca ar fi sa puna stapanire pe cineva. Se intampla multe lucruri de genul ca sa fie inselati oamenii. Cunosc un fost penticostal care a jucat teatru, dansu-se drept bolnav, si facand sa fie vindecat de catre un pastor. Acum s-a schimbat si a parasit acel cult, nu a avut retineri in a relata ce se intampla.

| untu a răspuns (pentru VelaJohnny):

A parasit cultul? De ce? A supravietuit sau a murit? Stim ca la Martorii Lui Iehova sau la Penticostali este deosebit de periculos sa parasesti de o asemenea secta si se considera,, tradare" si se razbuna prin fel de fel metode sa le ..sacrifice''!

| VelaJohnny a răspuns (pentru untu):

Mai degraba te-au tradat pe tine sursele care ti-au spus chestia asta despre Martorii lui Iehova. La penticostali nu stiu, poate acolo se considera „tradare". Apoi, de unde ai scos-o cu „razbunarea" si „sacrificiile"? Sper sa fi doar un troll de prost gust, sau daca chiar crezi chestiile astea, documenteaza-te mai bine, cat mai de la sursa. Is destui mincinosi care scormonesc numai prostii, si naivii cred. Cine citeste raspunsul tau v-a tinde sa creada ca e pe bune, si se activeaza efectul „telefonul fara fir".

| Iunix a răspuns:

" La cuvioasa, nu la salvare "
De acord, îi sfătuiesc pe toți cei ce cred în așa prostii să se ducă la cuvioasă când vor fi răniți sau bolnavi, mai scăpăm de prostime când o să-i cheme Dumnezeu în cer.

Femeia aia învârstă, e mai bătrână, probabil nu are atâta școală, a trăit în alte vremuri, dar nu înțeleg cum naiba jandarmii și medicul ăla au decis s-o asculte pe babă și să o ducă pe aia la moaște. Un medic ar trebui să aibă mai multă minte, e mai bun un cadavru decât un spital? a făcut facultatea aia degeaba, e medic, te aștepți că ar trebui totuși să fie mai rațional.

| MistretulPufos a răspuns:

Vrea snickers

| Dragosdoar a răspuns:

Black/death metal best vocalist Romania.
Lasand gluma la o parte cred ca femeia are niste probleme

| xjkl a răspuns:

Au luat-o razna toți.