| IrisMisaki21 a întrebat:

Hi! Ca tot a fost Hanukkah, e careva de aici de religie Iudaica? happy

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Din cate stiu eu, nu intra jihadisti p-aici/

| vocea a răspuns:

Este greu sa intalnesti un iudeu pe aici, din punctul meu de vedere.

| IrisMisaki21 explică (pentru vocea):

Hm,probabil nu sunt. Okwinking

| FaraNumePls a răspuns:

Nu

| IrisMisaki21 explică (pentru FaraNumePls):

Am cam observat si eu. happy

| FaraNumePls a răspuns (pentru IrisMisaki21):

Salut, atunci îmi dai mie funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia este religia evreilor, cine ar vrea sa apartina ei?

| VelaJohnny a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu si eu... poate un evreu din Romania? thinking laughing Au aderat multi la jihadism fara sa fie membrii ai vreunei tari din Orientul Mijlociu, deci, personal nu as vedea o surpriza din faptul ca s-ar alatura si non-evrei acestei religii. Nu trebuie sa fi musai evreu ca sa fi membru al acestei religii, daca nu ma insel...