| neaivan a întrebat:

Http://adevarul.ro/......index.html
La ce sa te mai astepti de la...

10 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

happy amuzant, destinde atmosfera iar asta e bine pentru credinciosi, nu e nevoie sa fie o stare de solemnitate extrema ca acestia sa ajunga la un nivel in care sa comunice cu spiritul

evenso
| evenso a răspuns:

No Comment...

| milan9 a răspuns:

Se cam abate de la simbolistica creștină, deși poate lui i se pare că ar fi vorba de o soluție practică... happy

Dacă unele lucruri sunt într-adevăr prin natura lor, ușor exagerate, altele însă, nu sunt înțelese corect. Ce s-ar putea spune atunci de Mântuitorul Hristos care a uns cu tină (din țărână și scuipat) ochii orbului, redându-i astfel vederea? Pare să fi fost chiar un exercițiu de solicitare a modestiei omului, de limitare a formalităților sociale și a aroganței umane...

| AvalohAlyn a răspuns:

Amuzant.Nu e normal ce face.Asta elaughing Chiar amuzantlaughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E de asteptat la oricine daca n-a avut jucarii cand era mic

| dragos9234 a răspuns:

In curand vom vedea preoti dansand Harlem Shake.
Abia astept.

| HueyFreeman a răspuns:

Se mai modernizeaza si popa.

| catalynx a răspuns:

Da, eu zic sa-si dea demisia, nu este demn de preotie. Hai ca aduc si eu tunul cu apa sa vad ii convine?, atata timp cat un preot nu respecta regulile crestine el nu are nici o legatura cu crestinismul si poate sa-si dea demisia linistit.

| HVI a răspuns:

IIii inteleg ideea omului, dar nu cred ca e ok totusi...

| Niku3 a răspuns:

Se cam abate de la dogmele crestine, o bomboana dupa ce sa impartasit un copil cred ca este de ajuns.