| Dany_Adochitei_1997 a întrebat:

Http://www.facebook.com/photo.php?v=595276303821165
Ma puteti ajuta si pe mine, spunandu-mi ce ce religie sunt acesti oameni, si din ce stat?

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu pot sa cred ce fac nebunii aia.

| Mădă0611 a răspuns:

Brrrrrr, ma doare spatele straight face
Musulmani/islamici, aia-s dusi cu pluta...

| milan9 a răspuns:

Islamişti fanatici, sau, pur şi simplu islamişti...
Pentru cine a stat la masă, să-i fie de bine... happy

| HueyFreeman a răspuns:

Talibani. Nu conteaza religia si statul in care locuiesc, sunt talibani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca indieni in slujba vreunui zeu de-al lor.

| beligan a răspuns:

Handicapati mintal!
asta e,, religia''lor!

| nogomani a răspuns:

Sunt religia adevarata, de ce altfel ar face asemenea sacrificii personale daca Zeul lor nu era real? Nu prea mai vezi crestin care se bicuiesc pana la sange in zilele noastre, dar au avut timp 2000 de ani sa reunte la aceasta practica onorabila, Islamu este o religie mai noua de cat crestinismul, peste inca 400 de ani nu vei mai vedea asemenea practici, dar cel mai probabil nu vei mai vedea nici musulmani nici crestini, religia va fi moarta de mult.

| nesuferit a răspuns (pentru nogomani):

Oamenii slabi nu rezista fara un zeu, daca crestinismul cade, o alte religie ii va lua locul. iar cel putin in Romania... eplin de oamni slabi, carora le place sa fie dominati

| soni2001 a răspuns:

Sunt.Islamisti din alte secte adica