| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

"Feriţi-vă de proorocii mincinoşi, care vin la voi în haine de oi, iar pe dinăuntru sunt lupi răpitori.
Mulţi Îmi vor zice în ziua aceea: Doamne, Doamne, au nu în numele Tău am proorocit şi nu în numele Tău am scos demoni şi nu în numele Tău minuni multe am făcut?
Şi atunci voi mărturisi lor: Niciodată nu v-am cunoscut pe voi. Depărtaţi-vă de la Mine cei ce lucraţi fărădelegea."

12 răspunsuri:
| gsjsjjs a răspuns:

Si crezi ca e mana Lui Dumnezeu sau a Satanei?

| CryChristiAN explică (pentru gsjsjjs):

Pai tu ce ai inteles cand ai citit?: a?

| SmexyBoy a răspuns:

Pai daca Isus Hristos, a inviat... atunci ce sa ne mai mire lucrul acesta. Ce nu exista inviere? Ce vorbesti ma...

| RAY a răspuns:

Si tu crezi in litere

| Alphawolf a răspuns:

Pai cum sa nu ramai socat daca crezi toate porcariile? Daca ai face diferenta dintre SF si realitate nu ai mai ramane socat la asfel de afirmatii, ele nici macar nu te-ar mai atinge.
PS: Nici nu m-am uitat peste articol. Nu-i vad sensul.

| milan9 a răspuns:

Un fals menit să facă propagandă unei religii, sau... o simplă înşelare de la diavol, sau din partea subconştientului, cum ar spune ateii...

| gsjsjjs a răspuns (pentru ΟρθόδοξηΠίστη):

Asta vroiam sa spun. bravo.winking

| CryChristiAN explică (pentru Alphawolf):

Nu stiu... multi cica chiar cred in asta, dar eu unu nu stiu ce sa zic.Cu toate ca aceasta religie monoteista nu accepta Adevarul.

| CryChristiAN explică (pentru ΟρθόδοξηΠίστη):

Multumesc ca m-ai invatat sa nu mai iau seama la toate minciunile si porcariile.

| CryChristiAN explică (pentru ΟρθόδοξηΠίστη):

Mersi inca odata ca mi-ai amintit ce spune Scriptura despre asemenea oameni.

| CryChristiAN explică (pentru gsjsjjs):

Ce anume?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai vladut? iar ai starnit dihonie intre credinta si logica.fiindca logica spune ca nu se poate. credinta spune ca la Dumnezeu toate sant cu putinta.