| CinevaNou a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=eW_Kxp-NSus
Credeti ca lesinul copiilor s-a datorat faptului ca odata cu trecerea generatiilor, oamenii s-au tot indepartat de Dumnezeu pana in momenul in care copiii nu mai pot sta nici macar langa un preot?
http://www.digi24.ro/......upa+ce+in+

10 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

"Preotul crede că elevii nu sunt obişnuiţi cu mirosul de tămâie şi îi sfătuieşte să meargă mai des la biserică."

Hai sa luam si niste otrava.Nu suntem obisnuiti cu ea dar poate ne obisnuim.

| Inferno a răspuns:

Cat de prost sa fi ma sa arzi tamaie ca dementul?

NOname
| NOname a răspuns:

Cred că retardismul unora ar trebui pedepsit prin lege, nu lăsat să se răsfrângă asupra copiilor veşnic traumatizaţi.
Să-şi ia toate superstiţiile şi fanatismele şi să şi le ţină acasă sau în biserici, că de aia au peste 8.000!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E din cauza pacatelor parintilor

| suffarstar a răspuns:

Hai ma fi serios. E adevarat ca lumea nu merge inspre bine, dar sa nu batem campii. Poate tamaia aia are ceva prin ea, unii cica au murit cand le-au facut botezul.
Asa a zis si preotul. Isus a zis ca cei mai batrani sa-si intinda mainile peste copilasi si sa-i binecuvinteze, nu sa-i inece cu toate porcariile.

| BlackSulphur a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale. Curios insa faptul ca 15 au patit asa ceva...
Cat despre motivul care l-ai dat tu, este patetic.

| CinevaNou explică (pentru BlackSulphur):

Asta a zis si preotul.

| Dragotta a răspuns (pentru CinevaNou):

Patetic,cu adevarat patetic, tamaia aia este toxica, la fel ca orice fum al unor chimicale, motivul acela e patetic.

| William a răspuns (pentru Dragotta):

De unde stii tu ca era tamaie in cadelnita? Te-ai uitat?

| Dragotta a răspuns (pentru William):

laughing