| DubstepQueen a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=hjvf61srAdI
Pareri?
Pe mine chiar m-a speriat.

11 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

KANAL D. Clara treaba.

| anonimg a răspuns:

Ea nu are o credinta biblica, deoarece sustine credinta in reincarcare. Nu exista nici un verset in Sfanta Scriptura care sa sustina reincarnarea.
Aceasta este o femeie care se lasa posedata de inchipuiri care vin de la cel rau. Trebuia sa o intrebe daca ea studiaza zilnic Biblia...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Maicuta cosmica e pe langa credinta

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Oh,credeam că e un link cu manele.Atunci chiar intram în panică.

| Alphawolf a răspuns:

Te-a speriat? Alti credinciosi nu te sperie, ei sunt mai buni(sa zicem), oare cu ce?

Simte ea ceva, la fel ca toti credinciosii care au o relatie cu Domnul, doar ca se manifesta si "intelege" putin diferit.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Trăim într-o perioadă de timp când problemele de ordin mintal sunt foarte răspândite

| NGheorghe a răspuns:

Inseamna ca te speri repede, incepe sa faci diferenta intre credinta si credulitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,să ştii că şi pe mine m-a speriat, Doamne ce-o mai fi de lume asta, nu ştiu!
Te pup!

| Calininio a răspuns:

Suntem o tara de "băeți" destepti, de prosti, dar mai ales de nebuni...