| Aborted a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=jTEU6Tl1hyY
Ce puteti spune despre asta dragii mei frati crestini?

13 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Tuti Dumnezeii si cristelnita micati...Erezie! Ardeti-o pe rug! Erezie, astazi si maine. rolling on the floor
Prea tare...

| Rakanishuu a răspuns:

Nu ca ar fi preot. Chiar si preotul care spune la un pahar de bere pacatele auzite la spovedanie nu injura astfel. Trebuie sa fi idiot sa crezi ca asta e preot.

| Aborted explică (pentru Rakanishuu):

Lol parca ti am dat ignore.

| Rakanishuu a răspuns (pentru Aborted):

Dar ce ai avut cu mine? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preotul ala e nebun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa postarea asta nu mai pune si; frati crestini.eu nu pot fi frate cu unul ca el si unul ca tine. poate frati vitregi dar si asa e prea mult.o-ti fi voi frati, tu si popa ala, dar nu cu crestinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satana, e mason sau e posedat. asta zic fratii crestini laughing.

| Dumniezău a răspuns:

VREU FISA f*tuti nezeii matii astazi si manerolling on the floor))))))

| RuxandraBianca a răspuns:

1. nu toti crestinii sunt ortodocsi
2.fiecare raspunde de faptele sale
3.acela cu siguranta nu e un model demn de urmat
4.stii cum e, fa ce zice preotul nu ce face
5. nu inteleg de ce au nevoie ortodocsii de un preot sau ce semnifica pentru ei dar exista si preoti care sunt crestini adevarati.

| Aborted explică (pentru RuxandraBianca):

10 secunde din viata mea pe care nu le voi recupera niciodata.

| sunrises a răspuns:

Acela nu este preot.
Tipul respectiv se numeste Nadejde Constantin, este cetatean american de origine romana, are 40 de ani, a fost arestat de cateva ori in Arizona si nu figureaza în evidenţa niciunei unităţi bisericeşti din Romania.
Daca cineva isi cumpara haine negre inseamna ca este preot?
Nu trebuie sa te lasi manipulat atat de usor. Nu e bine sa crezi imediat tot ce vezi pe youtube.

| sunrises a răspuns:

Numai pe TPU a fost dat de vreo 20 de ori! Ce să mai zic, nu pot spera la nimic în privinţa lui...
Avand in vedere marele contrast intre cum se comporta el pe de o parte, si decenta si discretia călugărilor din mănăstiri (pot confirma doar cei care au fost şi cunosc), oricine poate sa/si dea seama ca este un fake!

Omul trebuie sa fie un vechi client, "abonat" al spitalului 7, B-dul Socola, prins chiar în momentul în care era gata să evadeze din ţară! rolling on the floor
O fi auzit că "dincolo se dă mai ieftin", că sunt condiţii mai bune în clinicile de psihiatrie din "afară"! laughing

| DRionutST a răspuns:

Popo sugi pw! a si mori