| ForJesus a întrebat:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
De la 6:16 pana la 13:20
E posibil asa ceva?
Cica dacă omori creștini ajungi în rai...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa ne fereasca Dumnezeu de prostia oamenilor.dar si de marea lor intelepciune in spiritul lumii acesteia.fie ca lumina sa strapunga intunerecul si ochii deschisi sa inceapa sa vada,si inimile de piatra sa simta,si nebunii sa devina intelepti, iar necrediciosii sa creada si sa cunoasca intr-adevar ca, ceia ce a rastignit lumea pe golgota trebuie acum sa imbratiseze, si sa inalte cat mai sus in sufletele lor.iertarea,bunatatea,mila,credinta,intelepciunea cea adevarata, lumina si pacea.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul e posibil, imi amintesc ca cand eram mic mergeam sa aud basmele lor tot, tineau foarte mult

| NinelHell a răspuns:

Totul este posibil.

| FucktheSystem a răspuns:

Propagandă ieftină, un post creștin care are doar scopul să pună Islamiștii într-o lumină proastă.
Oricum numai creștin nu este, dacă ar exista un Dumnezeu sigur n-ar fi încântat de așa ceva.

| ForJesus explică:

Pai atunci hai sa mergem sa omoram creștini sa ajungem în rai! laughing

| ForJesus explică:

Tu cu cine vorbești?