| Duucu a întrebat:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Care credeți că e acea persoană despre care se vorbește? Mulți presupun că ar fi Obama.

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Scuze!
rolling on the floor)) Ce versuri. Cata superstitie = prostie.
Nu exista antichristul, asa ca n-are cum sa fie Obama. Muzica asta spala mai bine creierele decat religia.

| Zenicide a răspuns (pentru Mădă0611):

Am vomitat pe nas laughing
Daca behaiturile ar fi populare sunt sigur ca ar behai un album intreg =)

| Mădă0611 a răspuns (pentru Zenicide):

rolling on the floor)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu-i Obama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUUUU.obama nu are nici o legatura cu acopolicapsa.se presupune a fi dupa profetii lumesti ca ar fi ultimul presadinte al usa.se prepusune.

| SolitarHacker a răspuns:

Lol rolling on the floor) ce Obamma?