| anonim4536 a întrebat:

Https://youtu.be/WSZD9lmhUY4
In videoclip un crestin spune cum va veni apocalipsa si explica prin profetiile implinite si pare destul de credibil, aduce niste orgumente credibile si el sustine prin niste calcule din niste date spuse de sfinti ca apocalipsa incepe pe 6 martie 2021. Cand am auzit asa ceva mi s-a facut pielea de gaina. Ascultati videoclipul si spuneti-va parerea aici

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Ca sa ia banii la prosti.

| Digikey a răspuns:

Abureli crestinesti.
De doua mii de ani va ameninta ba cu Iadul ba cu sfarsitul.
Astialalti ne ameninta cu teroristii si mai nou cu virusul.
Frica are rolul ei intr-o societate.

| NotNamed a răspuns:

Efectiv nu mai am vlagă in mușchii degetelor ca sa.ti scriu ce si cum cu prostia asta crestina. Nu se întâmplă prietene nimic.