| RAY a întrebat:

Iahve a predestinat sa va intreb, cum ve-ti fi de azi incolo? ca inainte de craciun sau ca in timpul crăciunului?

Răspuns Câştigător
| Octavian199 a răspuns:

Cu numele.

13 răspunsuri:
| RaphahellDamian09 a răspuns:

Nici ca inainte nici ca dupa. Vreau sa fiu mereu altfel. nu imi place sa fac aceleasi lucruri an de an. ma plictisesc lucrurilea astea. Si spui Iahve in loc de Dumnezeu doar ca sa pari interesant? laughing) sa stii ca nu functioneaza

| RAY explică (pentru RaphahellDamian09):

Tu stii ce inseamna Dumnezeu? si razi aiurea

| RaphahellDamian09 a răspuns (pentru RAY):

Nu schimba subiectul laughing

| RaphahellDamian09 a răspuns (pentru RAY):

Este Dumnezeu. Cum spun alti Allah sau mai stiu eu. Ce vrei sa-mi arati pe wikipedia cine este Dumnezeu? Crezi ca eu nu stiu cine este atotputernicul?

| RAY explică (pentru RaphahellDamian09):

Tu ai chef de misto

| RAY explică (pentru RaphahellDamian09):

Ai de capul tau scrii de alah dar spui ca cica este dumnezeu, habar nu ai steregoi

| RaphahellDamian09 a răspuns (pentru RAY):

Nu fac misto. Hai sa te iau altfel. Allah Iahve etc este tot Dumnezeu. cum spunem noi Dumnezeu asa zic ei Allah sau altfel. Ii ca si cum mama ta sat tatal tau nu te striga mereu fiule, te mai striga si pe numele tau sau copile sau mai stiu eu cum. Intelegi? Iahve, Allah, Dumnezeutoate aceste nume li se adreseaza atotputernicului

| RAY explică (pentru RaphahellDamian09):

Steregoi ai chef de glume

| Octavian199 a răspuns (pentru RAY):

Imi zicea de mine ca am chef de glume.Cred ca s-a prins ca rasul face nine LA sanatate rolling on the floor

| RAY explică (pentru Octavian199):

Tu ce spui crestini se schimba de craciun?

| Octavian199 a răspuns (pentru RaphahellDamian09):

Evident ca Allah este tot un fel de Dumnezeu, doar e rupt din iudaism, precum crestinismul.

| Octavian199 a răspuns (pentru RAY):

Cu numele.