| Alexuca_Aly_1994 a întrebat:

Imi place rock`ul/metal asta nu inseamna ca tin cu satana sau ceva de genul nu?

25 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

"ceva de genul nu" - Ce gen e asta? N-am auzit pana acum de genul "nu".

Răspuns utilizator avertizat
| zurick a răspuns:

Normal ca nu, nu asculta pe toti care zic asta.Fii tu insuti ca doar nu exista rock pe vremea cand s-a scris biblia

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E problema ta

| M25M a răspuns:

Nu, este o imbecilitate sa crezi asta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Şi eu ascult această muzică, dar prin simplul fapt că ai spus o asemenea gogomănie, şi că ai în jur de 18 ani, îţi acord nota 3 la capitolul mentalitate.Stai jos, să-ţi înveţi lecţia data viitoare.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Te faci partas la pacatul lor, trebuie sa ramai pur happy.

| Miauti a răspuns:

Si eu cant la tevi. asta nu inseamna ca tin cu sobolanii.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Muzica ne influienţează o gamă largă de sentimente, iar sentimentele stau deseori la baza acţiunilor noastre. De aceea, este înţelept să te întrebi ce mesaj transmite un anumit gen de muzică. Din păcate unii au ajuns să comită fapte rele datorită muzicii ce obişnuia să o asculte.

| Zenit313 a răspuns:

Nu are nici o legatura Bau-Bau cu muzica...

| dracu14 a răspuns:

Victima indoctrinata, da bre, metal-ul e pentru satanisti, acum intoarce-te la guta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred,de fapt sunt sigură că ai spus cea mai mare prostie din viaţa ta, aşa-i?

Răspuns utilizator avertizat
| tavadaresti a răspuns:

Doar esti doar substapanirea sa, prin acceptarea invartaturilor care le introduce prin acest gen de muzica in costiinta ta. Nu ai cum sa realizezi pe moment asta, va trece ceva vreme pana cand vei costientiza cu adevarat schimbarile produse in caracterul tau.

| Alphabeat a răspuns:

Nu! Doamne fereste! laughing
Doar daca asculti Dubstep-satanist atunci ar fi ceva.

| QueenOfSpades a răspuns:

Ba înseamnă.
De când ascult genul ăsta muzical, sacrific săptămânal ( vinerea mai ales, la ora 03:00 ) câte un iepure sau o pisică pe mormântul străbunicii mele, care a fost vrăjitoare. E super interesant. Ar trebui să încerci.

| Zεflεmitoarεa a răspuns:

Ce bleagă eşti, îndoctrinato.
Satanismul e altceva. Metalul e şi el altceva. Nu zic că nu există melodii în care Satan să fie menţionat. Există. Şi sunt foarte interesante.
Dar, nu-i metalul de tine. Marş.

| ChicaIdiota a răspuns:

Nu rockul este un stil de muzica ca toate celalalte doar ca are caracteristile ei

| EdyNebb1 a răspuns:

NU n-are nici o treaba.Nu toti cei care asculta rock sunt satanisti dar aproapte toti satanisti asculta rock...rolling on the floor) Cam asa e...