| AlexSalutir a întrebat:

Imi poate cineva recomanda un grup pe Fb sau un site unde se poate discuta despre chestii spirituale esoterice, filozofice? Dau funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Dap, uite un grup esoteric romanesc cu 23000 de membri:
https://www.facebook.com/groups/188030444741512/

Grup esoteric cu peste 45000 membri:
https://www.facebook.com/groups/166052857071420/

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Aici pe TPU te vei simti "ca la tine acasa"... utilizatori filozofi si paranormali ca aici nu ai unde sa mai intalnesti, crede-ma pe cuvant.

| AlexSalutir explică (pentru Celcestietot):

Ma indoiesc la maxim rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru AlexSalutir):

Te indoiesti si de paranormalul din niste specimene de aici laughing?

| LPCTSTR a răspuns:

Intreaba-l pe RAY, parca el era dispus sa discute filosofie.

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

Da,despre filozofie daca vreti putem discuta oricand vreti voi

| mentholinks a răspuns:

TPU

| alex598 a răspuns:

TPU happy