| Alexandrei1990 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce inseamna daca am gasit la mine pe gard un buchet de trandafiri roz?

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

Inseamna ca cineva le-a uitat sau cineva te iubeste happy.
Seara faina!

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că cineva nu a avut curajul de a-ți da niște flori personal.
A preferat să le lase în gard laughing

| DeyCj a răspuns:

Că cineva te curtează laughing))
Nu înseamnă nimic.Nu mai credeți în prostii populare, prostii ce provin din coincidențe.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Au cazut din cer. Inseamna ca o sa ai o fetita si trebuie sa o imbraci in acele haine cand o sa mai creasca, altfel o sa fiti blestemati pe viata crying

| Steregoi a răspuns:

Inseamna ca cineva i-a pus acolo.

| Panamax a răspuns:

Si eu am aruncat un buchet de flori, cand m-a sunat ca nu poate sa vina la intalnire.
Ca a nimerit in gardul tau, este o pura coincidenta.

| iurii75 a răspuns:

Că cineva i-a pus acolo.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Farmece, maica! Fugi la biserica si baga capul sub patrafir!