| Renat a întrebat:

Imi puteti da si mie va rog citeva statusuri in memoria taticului.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Tata,te voi iubi mereu.
Scrie si tu "statusuri triste" pe google si vezi daca iti place ceva.

| Zenit313 a răspuns:

Chiar nu vad rostul pentru care trebuie sa iti faci cunoscuta suferinta.
Trebuie sa ai caracter, demnitate, tarie si respect!
Sunt sigur ca tatal tau si-a dorit acest lucru.
Daca suferi, sufera in interiorul tau, asa este cel mai bine.

Sincere condoleante! sad

| Thunderstruck a răspuns:

Imi pare rau de tatal tau, dar chiar crezi ca ajuta cu ceva niste statusuri stupide? Mai bine tii in tine sau discuti cu cineva apropiat decat sa stie toata lumea.Asa ar fi vrut tatal tau, cu siguranta.